GoodWill Business School

Rozpoczynając trzecie dziesięciolecie naszego funkcjonowania zamierzamy działać bardziej dynamicznie oraz zbliżyć się do Uczelni i studentów - naszych przyszłych następców.

Jednym z takich przedsięwzięć jest cykl wykładów prowadzonych przez naszych kolegów pełniących funkcje menedżerskie dla studentów. Projekt ten pod nazwą GoodWill Business School obejmuje w pierwszej edycji 6 wykładów, które będą odbywać się w środy o godz.19.00 w auli B w budynku głównym SGH. Projekt powstał z myślą o studentach, ale Korporanci, ( jako byli studenci Wydziału Handlu Zagranicznego) są oczywiście też serdecznie zapraszani.

Szczegółowy zakres tematyczny wykładów jest ustalany wspólnie ze studentami, którzy zgłaszają swoje propozycje. A oto harmonogram spotkań i wstępnie ustalone tematy

21.03
Jacek Glinka – Prezes Zarządu Polpharmy SA – Czy polska firma może z sukcesem zbudować biznes międzynarodowy?
28.03
Maciej Szozda – Wiceprezes Zarządu Grupy Lotos SA – wstępnie: Rynek, geneza, powstania sieci stacji paliw Bliska i Lotos Optima – case study.
4.04
Igor Chalupec – Czynniki ryzyka w transakcjach fuzji i przejęć – aspekty praktyczne.
18.04
Włodzimierz Kiciński – wstępnie: Kryzys w bankowości
9.05
Wiesław Rozłucki – wstępnie: Rynek kapitałowy
16.05
Sonia Wędrychowicz-Horbatowska – Wiceprezes Zarządu Banku Handlowego w Warszawie SA – Innowacje w bankowości

Więcej na temat organizacji Goodwill oraz projektu GoodWill Business School można znaleźć na stronie http:// mygoodwill.pl

ZAPRASZAMY!