Wejście do serwisu bez hasła

Jeśli jesteś członkiem Korporacji HZ i otrzymujesz od nas pocztę elektroniczną, to znaczy, że Twój adres emailowy znajduje się w naszej bazie adresowej. Możesz więc wejść do serwisu po raz pierwszy za pomocą kodu dostępu, który zostanie przesłany na Twój adres emailowy po jego wpisaniu do poniższej rubryki i kliknięciu na przycisk “wyślij kod dostępu”. Link ten będzie aktywny przez 7 dni. Aby po tym terminie znów zalogować sie bez podawania hasła, będziesz musiał skorzystać z tej funkcji jeszcze raz. Po wejściu do systemu tą metodą możesz jednak zmienić login i hasło, aby potem już zalogować się w systemie wpisując je w górnym prawym rogu i klikając na podwójną strzałkę w samym narożniku.

Z tej samej procedury możesz skorzystać, jeśli zapomniałeś hasła. Po wejściu do systemu nie zapomnij zmienić hasła (i ewentualnie loginu), żeby nie mieć tych kłopotów w przyszłości.

Po kliknięciu na przycisk “wyślij kod dostępu” otrzymasz odpowiedź “Kod dostępu został wysłany”. Przejdź do skrzynki odbiorczej swojej poczty i kliknij na kod dostępu, który wprowadzi Cię do systemu KHZ.

Jeśli Twojego adresu emailowego jeszcze nie ma w naszej bazie, wyślij go na adres khz@khz.sgh.waw.pl; po wprowadzeniu go przez administratora do naszej bazy, będziesz mógł skorzystać z powyższej procedury.