Spotkanie gwiazdkowe

Tradycyjne Spotkanie Gwiazdkowe odbyło się w środę 12 grudnia o godz. 19 w Jajku. W programie uroczysta kolacja, powitalny kieliszek wina, dzielenie się opłatkiem oraz występ Zespołu Pieśni i Tańca SGH.

Zespół pokazał fragment koncertu patriotycznego „Polska to jest wielka Rzecz” oraz zaśpiewa kolędy i Vivat. Można było też nabyć wspaniały Album o naszej Korporacji.

Wielka Księga Korporacji HZ

Cudem odnalazło się kilkadziesiąt egzemplarzy „Wielkiej Księgi Korporacji HZ” wydanej z okazji 5. rocznicy powstania Korporacji. Pokazuje ona z jak wielkim zapałem i rozmachem przystępowaliśmy do budowania naszej organizacji, dzięki czemu istniejemy do dzisiaj. Na szczególną uwagę zasługuje historia Wydziału, opisana przez prof. Józefa Sołdaczuka w momencie jego likwidacji, a więc praktycznie pełna historia. Cena 50 PLN

Udział w spotkaniu 50 PLN, korporanci z opłaconą aktualnie składką członkowską 20 PLN. Wpłaty za udział z zaznaczeniem „Choinka” oraz składki prosimy wpłacać na konto w Banku Millenium S.A. 66 1160 2202 0000 0000 6085 3439   Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału HZ SGPiS/SGH „Korporacja HZ” ul. Mokotowska 4/6 00-641 Warszawa.

Menu

Zupa:
barszcz czerwony z uszkami
Dania wigilijne:
Chrupiące pierożki z kapustą i grzybami
Kapusta wigilijna z grzybami
Ryba w złocistej panierce
Tartinki:
z łososiem i świeżym koprem
z serem camembert i żurawiną
z krewetkami koktajlowymi
ze śledziem (2 rodzaje)
Ciasta tradycyjne:
sernik
makowiec
szarlotka z cynamonem
piernik
Napoje gorące:
kawa
herbata czarna i owocowa
Napoje zimne:
woda mineralna z plastrami cytryny i miętą
kompot wigilijny z suszu