BIEGAJMY RAZEM

O zaletach biegania i wszelkiego ruchu można bez końca. Dlatego proponujemy - BIEGAJMY RAZEM. Pomysłodawcą jest nasza Korporantka, członkini Wielkiej Ławy BASIA KUREK, która ma już za sobą doświadczenie udziału w pierwszym i drugim biegu charytatywnym SGH w 2014 i 2015 roku. Ponieważ w 2016 roku przypada 110-lecie SGH i 25-lecie Korporacji Handlu Zagranicznego, Basia proponuje stworzenie drużyny biegaczy KHZ.

Uczciłaby ona te jubileusze swoim udziałem w przyszłorocznym biegu charytatywnym SGH (ostatni odbył się 19 kwietnia, w 2016 roku będzie zapewne w podobnym terminie). Gdyby tak jeszcze udało się namówić do udziału w naszych barwach najlepszego średniodystansowca spośród ministrów, wicepremierów i prezesów NBP, który w ten sposób mógłby dodatkowo uczcić obchodzony 1 października br. swój jubileusz 50-lecia rozpoczęcia studiów na Wydziale HZ, to jakościowo a pewnie i ilościowo nasza drużyna nie miałaby sobie równych.

Basia jest gotowa zebrać chętnych i pełnić rolę kapitana drużyny biegaczy KHZ. Sama jest amatorką, ale może wśród potencjalnych biegaczy znajdzie się fachowiec, który pokieruje treningami. Jej namiary: BARBARA KUREK telefon: 602 628 942 adres emailowy: barbara.maharaja@gmail.com