Konferencja „Wyzwania dla MŚP w Polsce”

Klub Absolwentów SGH w Warszawie i Stowarzyszenie Absolwentów Uniwersytetu Bocconi, we współpracy z BGP&Global Strategy zapraszają na konferencję „Wyzwania dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Źródła finansowania”, która odbędzie się dnia 7 czerwca 2011 r., w godz. 10:00-16:00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podczas czterech paneli dyskusyjnych poruszone zostanie tematyka aktualnych i przyszłych trendów makroekonomicznych i ich wpływu na sektor MŚP, rozwoju małego przedsiębiorstwa, pobudzania rozwoju MŚP poprzez fundusze private equity i kredytodawców oraz  ekspansji polskich przedsiębiorstw poza rynek krajowy.

Udział w panelach dyskusyjnych potwierdzili przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, PKPP Lewiatan, Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, Kancelarii Prawniczej Wardyński i Wspólnicy, Enterprise Investors, MCI Group a także m.in. Jacek Piechota i Krzysztof Jakubiszyn. W dyskusjach wezmą też udział pracownicy naukowi i absolwenci SGH oraz Uniwersytetu Bocconi specjalizujący się w tematyce MŚP.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych uczestnictwem o rejestrację, która potrwa do 13 maja br. Szczegółowy program, rejestracja oraz miejsce konferencji na naszej stronie.

Podczas konferencji zainaugurujemy powstanie Klubu Absolwentów SGH.

Andżelika Kuźnar
Biuro ds. Absolwentów SGH w Warszawie
tel. (22) 564 94 72
www.sgh.waw.pl/ba