Dział Współpracy z Otoczeniem SGH

Pani Julita Mucha została nowym kierownikiem Działu Współpracy z Otoczeniem SGH przejmującego obowiązki dawnego Biura ds. Absolwentów W jej imieniu przekazujemy newsletter zawierający najciekawsze informacje dotyczące naszej Uczelni oraz zaproszenie do udziału w wydarzeniach organizowanych dla nas i wspólnie z nami. Pierwszy numer zawiera:

Święto SGH

Rektor i Senat Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na uroczyste posiedzenie Senatu SGH, które odbędzie się w dniu Święta Szkoły, 9 kwietnia 2014 roku o godzinie 11:00 w Auli Głównej im. Oskara Langego w SGH przy al. Niepodległości 162 w Warszawie. Podczas posiedzenia Senatu nastąpi wręczenie dyplomów doktorom i doktorom habilitowanym. Wykład pt. „O wynagrodzeniu kapitału i pracy” wygłosi przedstawiciel promowanych dr hab. Jakub Growiec, profesor nadzwyczajny SGH.

Uroczystość uświetni występ Chóru SGH.

Po uroczystości zapraszamy na poczęstunek do Auli Spadochronowej.

www.sgh.waw.pl »

Pierwszy charytatywny Bieg SGH!

Dnia 6 kwietnia 2014 roku 2 tys. biegaczy wystartuje od ul. Batorego i pokonując dystans 4,2 km, dobiegnie do budynku głównego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W ten sposób na kartach historii po raz pierwszy zapisze się Bieg SGH. Zapraszamy absolwentów SGH do udziału w tym biegu. To charytatywne wydarzenie, które ma na celu wsparcie Domu Dziecka nr 10 w Warszawie (zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na remont oraz wyposażenie).

Wszystkie informacje, zapisy oraz program biegu dostępne są na stronie www.biegsgh.pl. Przed startem profesjonalna rozgrzewka, a po zakończeniu biegu piknik w Ogrodach Rektorskich.

kariera.sgh.waw.pl »

Seminarium „E-logistyka i dystrybucja” w ramach cyklu „e-Commerce Polska business mix”

Dnia 10 kwietnia br., w ramach cyklu seminariów „e-Commerce Polska business mix”, odbędzie się spotkanie dotyczące zagadnień logistyki i dystrybucji w e-commerce. Seminarium dedykowane jest dla sklepów internetowych. Jakie są najnowsze światowe trendy w dostarczaniu przesyłek? Jak optymalizować proces dystrybucji?

W programie e-Commerce Polska business mix przewidziano 8 seminariów zawierających najistotniejsze zagadnienia służące rozwojowi biznesu e-commerce: Customer experience, e-legislacja, e-logistyka i dystrybucja, e-płatności, marketing online w e-commerce, oprogramowanie dla e-commerce, RTB, sprzedaż online.

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest partnerem edukacyjnym tego wydarzenia.

kariera.sgh.waw.pl »

Dział Współpracy z Otoczeniem współorganizuje VIII Akademickie Targi Pracy JOBBING

1 kwietnia 2014 roku zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie po raz ósmy odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING. Pracodawcy i nasi specjaliści czekają na Was w godzinach 09:30 - 17:00. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier oraz wiodących uczelni warszawskich.

Targi JOBBING to:

kariera.sgh.waw.pl »